• Kleine Sluis JO17-1

  • Kleine Sluis O17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Sanderse, DaanOverige stafTeammanager
    Schenk, GerardOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, TeijnTeamspeler
    Doornbos, JurreTeamspeler
    Duell, LorenzoTeamspeler
    Kanli, TuncayTeamspeler
    Kops, StanTeamspeler
    Meertens, SteefTeamspeler
    Schenk, KianTeamspeler
    Tiel, JaapTeamspeler
    Verbrugge, TiesTeamspeler
    Vink, KevinTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 14:15Texel 94 O17-1 - Kleine Sluis O17-1Sportpark Den Burg Zuid
    19 sep. 14:00VVW O17-1 - Kleine Sluis O17-1Sportpark De Westrand
    24 sep. 19:30Kleine Sluis O17-1 - FC Medemblik O17-1Sportpark Kleine Sluis
    3 okt. 13:30Kleine Sluis O17-1 - JVC O17-1Sportpark Kleine Sluis
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.Kleine Sluis O17-1 - Schagen United O17-21 - 3
  • Poulestanden Kleine Sluis O17-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Medemblik O17-111003033
    2Schagen United O17-211003123
    3JVC O17-111003213
    4Texel 94 O17-1100123-10
    5Kleine Sluis O17-1100113-20
    6VVW O17-1100103-30